Horská kola + Horská elektrokola

Horská kola MTB

– máme pro vás připravenu půjčovnu horkých kol MTB, kola jsou pravidelně servisována a velmi dobré kvality, půjčujeme jak dospělá kola tak i dětská kola a dokonce i vozíček za kolo Croozer na malá děti, ke kolům jsou samozřejmě k dispozici helmy.

Adventure půjčovna nabízí i horská kola MTB – půjčovna horských kol MTB nabízí kola velmi dobré kvality, která jsou pravidelně servisována. Půjčovna má jak kola pro dospělé, tak i dětská kola různých velikostí, dokonce rovněž vozíček za kolo Croozer na malá děti od věku jednoho roku, ke kolům jsou samozřejmě k dispozici helmy. Stačí si vybrat kolo, poté se můžete vydat na projížďku po krásách Orlických hor dle vaší náročnosti a nebo při neznalosti zdejších hor a cyklostezek využít služby průvodce, který se s vámi podívá na nejznámější místa našich hor dle vaší kondice a náročnosti.

Možno udělat i skupinové průvodcovství dle přání zákazníka na vlastních kolech.


Horská Elektrokola

Díky přídavnému elektropohonu pro Vás nebude žádné stoupání překážkou. Díky propracované pohonné jednotce je ideální i pro náročnou cyklistiku v horských terénech, které naleznete i v Orlických horách a podíváte se na místa které by pro Vás byli nedostupné. Máme pro Vás připravené kvalitní elektrokola Apache, které umožňují na jedno nabití dojezd až 70km.